INDYWIDUALNY PROJEKT

MATERIAŁ TECHNICZNY

Możemy stworzyć indywidualną grafikę dla Twojej zespołu. Wszystkie elementy poliestrowe drukowane są metodą sublimacji, co pozwala na zastosowanie dowolnej liczby kolorów w projekcie, co daje naszym projektantom szeroki zakres możliwości. Możemy również umieścić inne imię lub pseudonim na każdym kawałku, abyś mógł wyróżnić się jeszcze bardziej wśród innych.
Realizujemy zamówienia już od 1 sztuki.
Aby stworzyć projekt, potrzebujemy Twoje logo w najlepszej możliwej jakości i wytycznych dla oczekiwanego ostatecznego wyglądu. Możemy również stworzyć projekt na podstawie Twojej inspiracji / grafiki. Możliwe jest przerobienie dowolnego projektu stworzonego przez PitBull West Coast.
Produkcja wykonana w 100% w Polsce.

BAWEŁNA

Wszystkie artykuły bawełniane drukowane są metodą sitodruku, która wymaga minimum 50 sztuk jednego asortymentu, w jednym kolorze i jednym wzorze (dowolne rozmiary).
Cena zależy od nadruku, dlatego wycena odbywa się dopiero po akceptacji wzoru przez klienta. Oferujemy szeroki wachlarz drukowanych kolorów i rodzajów farb (żel, obrzeża, spuchnięte, z brokatem, metaliczne...). Możemy również stworzyć projekt w oparciu o Państwa inspiracje/grafikę. Istnieje możliwość przerobienia dowolnego projektu stworzonego przez PitBull West Coast.

Zachęcamy do zapoznania się z galerią poprzednich projektów KLIKNIJ TUTAJ.
Jeśli jesteś zainteresowany tworzeniem ubrań z własnym projektem, kliknij w poniższy link